tel. 501 707 599
e-mail: wyślij wiadomość

kontakt w godz. 8-19
usługi świadczymy cały tydzień

Dywany

Próbujesz na wszelkie domowe sposoby przywrócić czystość wykładzinie, ale ta wciąż nie wygląda świeżo? Nie możesz usunąć zanieczyszczeń z dywanu w salonie lub pokoju dziecięcym? Chcesz pozbyć się nie tylko widocznego brudu, ale także roztoczy i bakterii?

Na mokro, na sucho, na pewno!
Oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin w Łodzi. Korzystamy ze specjalistycznych urządzeń czyszczących marki Kärcher!

Dysponujemy m.in.:

  • myjką ciśnieniową Kärcher 200 – wysokie ciśnienie wody z środkiem piorącym Evans to sprawdzony sposób na usuwanie świeżego i zastałego brudu,
  • szorowarką Kärcher BRS 40/550c do prania wykładzin i dywanów „na sucho” – z rozpylonego na czyszczonej tkaninie, specjalnego szamponu wytwarza ona pianę, aktywnie usuwającą uciążliwe zabrudzenia, którą po godzinie od aplikacji wystarczy wciągnąć odkurzaczem.

Powierz nam swój dywan! Rozpraw się z kurzem, plamami i alergią!
Stosowane przez nas urządzenia i środki do prania dywanów pozbawią Twoją wykładzinę zarówno kłopotliwych zanieczyszczeń, jak i chorobotwórczych bakterii oraz powodujących uczulenia roztoczy. Daj się zaskoczyć ich skutecznością, nieosiągalną dla dostępnych w szerokiej sprzedaży detergentów.

Czyste Wnętrze, pranie dywanów, czyszczenie tapicerki Łódź. Zamów usługę, pozbądź się zmartwień!

Przyjmujemy zlecenia od firm i osób prywatnych.

Stałym klientom oferujemy 10% zniżki! Sprawdź nasz Cennik.

Zadzwoń i zapytaj o czyszczenie antyalergiczne dywanów parą!